Oferta nr 27694949

Stanowisko: Pracownik Sekretariatu w Akademii Rocka Nazwa firmy: Akademia Rocka
Miasto: Warszawa Data dodania ogłoszenia: 11 czerwca 2019, 12:55

Treść ogłoszenia

 

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA SEKRETARIATU DO AKADEMII ROCKA STADION NARODOWY

 

Siedziba przy Stadionie Narodowym rozrasta się, więc rozpoczynamy poszukiwania drugiego pracownika sekretariatu do tej placówki.

 

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
– przygotowywanie sal do zajęć
– dbanie o porządek w szkole
– organizowanie grafiku zajęć
– kontakt z uczniami i nauczycielami

 

Innymi słowy: szukamy kogoś, kto będzie na miejscu dbał o sprawne działanie szkoły. Kogoś, kto wyśle maile, ustawi sprzęt przed lekcjami i warsztatami. Kogoś, kto przeniesie wzmacniacz i odkurzy dywan. Kogoś, kto jest sympatycznym człowiekiem i czuje się komfortowo z lekcjami growlu za ścianą.

 

A teraz najciekawsze: nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku. W zasadzie w ogóle nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Wymagamy natomiast kilku bardzo konkretnych umiejętności i kilku cech osobowości.

 

Kogo szukamy:
– Kogoś bardzo ogarniętego, poukładanego i skrupulatnego. Pod Twoją opieką będzie kilkaset lekcji tygodniowo, a w grafiku musi być porządek. Jeżeli masz tendencję do zapominania, literówek i niekonsekwencji, będzie Ci ciężko.
– Kogoś kto sprawnie posługuje się językiem polskim. Pisanie maili i rozmowa z klientami to jedno z podstawowych zadań, a my lubimy przecinki i kropki we właściwych miejscach.
– Kogoś, kto zna podstawy Excela. Grafik jest prowadzony w tym programie, ma kilka zakładek, są tabelki, funkcje i sortowanie. Nie musisz być mistrzem Excela, ale podstawy musisz znać.
– Kogoś, kto może pracować od poniedziałku do piątku, od 13:00 do 21:00.
- Kogoś, kto większość dni pracować będzie przy Stadionie Narodowym, ale miesiąc w roku spędzi w naszej szkole na Mokotowie.

 

W zgłoszeniu prześlijcie swoje CV, kilka zdań o sobie oraz napiszcie, czym się różni nóż do chleba od noża do warzyw.

rekrutacja@akademiarocka.pl