• Stanowisko: Asystent Biura Projektowego
  • Nazwa firmy: Robert Majkut Design Ltd
  • Miasto: Warszawa (mazowieckie)
  • Data dodania ogłoszenia: 12 stycznia 2021, 17:02
  • Więcej informacji
  • Oferta nr 33801698

Biuro projektowe poszukuje do wsparcia w zespole osoby na stanowisko Asystentki/Asystenta

Oferujemy: Pracę w środowisku bardzo kreatywnych osób i inspirujących projektów. Kameralną atmosferę, atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy z dogodnym dojazdem. Działania projektowe w tygodniu, możliwy elastyczny grafik działań, nie pracujemy w wieczory i w weekendy. Warunki finansowe do ustalenia podczas osobistego spotkania.

Oczekujemy:

Mile widziane osoby interesujące się lub studiujące design, architekturę i muzykę. Pozytywnego nastawienia do świata i samodzielności. Lekkości pióra, znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie. Wcześniejsze doświadczenie w pracy z ludźmi w zespołach lub przy obsłudze projektów, obsłudze klientów.

Ogólny opis zakresu działań:

Wsparcie organizacji pracy biura, Asysta działań CEO podczas komunikacji projektowej, medialnej i biznesowej

Od kiedy: Od zaraz

Napisz do nas: rekrutacja@design.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli

 „Niniejszym udzielam zgody na przekazanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do Robert Majkut Design, z siedzibą w Warszawie przy ulicy Koszykowej 10 /5. Jednocześnie udzielam tej firmie zgody na przetwarzanie moich wyżej wymienionych danych osobowych, załączonych do niniejszego dokumentu dla celów związanych z procesem rekrutacji teraz i w przyszłości. Zostałem poinformowany o fakcie, iż nie mam obowiązku wyrażenia zgody na powyższe przetwarzanie moich danych osobowych oraz że mam prawo do dostępu do moich danych i ich poprawiania."