• Stanowisko: Specjalista ds. logistyki i gospodarki magazynowej
  • Nazwa firmy: PW Logistics Sp. z o.o.
  • Miasto: mazowieckie
  • Data dodania ogłoszenia: 27 maja 2021, 9:39
  • Więcej informacji
  • Oferta nr 34918534

Twój zakres obowiązków:

  • organizacja transportu oraz współpraca z firmami transportowymi;
  • stosowanie procedur transportowych;
  • negocjacje cen i warunków transportu;
  • nadzorowanie procesów transportowych;
  • optymalizowanie przestrzeni załadunku;
  • kontrola planu wysyłek oraz planowanie potrzeb transportowych;
  • sporządzanie i wypełnianie dokumentacji związanej z przewozami;
  • przygotowywanie dokumentacji celnej oraz współpraca z instytucjami celnymi;
  • zarządzanie podległymi pracownikami magazynu
  • planowanie pracy obszaru pakowania na podstawie planów załadunków
  • kontrola zgodności zamówienia z dokumentacją magazynową
  • kontrola lokalizacji i oznakowania towarów w magazynie
  • kontrola przyjęcia oraz wydania towarów z magazynu na podstawie stosownej dokumentacji
  • optymalizacja kosztowa

Nasze wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego oraz rosyjskiego;
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w kontakcie z przewoźnikami
  • Znajomość zagadnień logistycznych;
  • Znajomość gospodarki magazynowej;
  • Wysokie umiejętności organizacyjne;
  • Znajomość MS Office;
  • Umiejętność pracy wózkami widłowymi oraz posiadanie stosownych uprawnień w tym zakresie będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Swobodna atmosfera pracy

​​​​​​​Swoje aplikacje prosimy wysyłać na adres:

a.kiernicki@pwlogistics.pl

+48 798105665