• Stanowisko: Manager Be Happy Museum Warszawa
  • Nazwa firmy: Sweet Art Jowita Pałczyńska
  • Miasto: Warszawa (mazowieckie)
  • Data dodania ogłoszenia: 9 czerwca 2021, 12:59
  • Więcej informacji
  • Oferta nr 35038716

Be Happy Museum zatrudni osobę na stanowisko managera lokalu w Warszawie .

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem pracowników

  • kontrola czasu pracy

  • ustalanie grafików

  • kontrolowanie ustalonego porządku pracy

  • raportowanie obrotów

  • koordynacja projektów komercyjnych dla firm,

  • opieka nad kluczowymi klientami,

  • wsparcie procesu budowania świadomości marki Be Happy Museum,

  • udział w akcjach promocyjnych i koordynowanie ich,

  • dbanie o ”dobre morale” w zespole

  • dbałość o jakość obsługi klienta

  • przestrzeganie ustalonych norm funkcjonowania lokalu

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

  • znajomość kodeksu pracy

  • dobra znajomość j. Angielskiego

  • dyspozycyjność, dokładność, sumienność, gotowość do pracy w weekendy

  • dobra znajomość funkcjonowania serwisów społecznościowych, social mediów

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość obsługi kas fiskalnych, terminali płatniczych

Oferujemy:

ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie, atrakcyjne warunki pracy, stabilność zatrudnienia. Zgłoszenia proszę kierować na maila info@behappymuseum.com  , w tytule " Praca Warszawa"

Praca w centrum Warszawy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.