• Stanowisko: Robotnik drogowy - oznakowanie dróg / malowanie pasów
  • Nazwa firmy: Trafico MARTA OKSIĘCIUK-BŁOŃSKA
  • Miasto: Warszawa (mazowieckie), Legionowo (mazowieckie), Ożarów Mazowiecki (mazowieckie), Stare Babice (mazowieckie)
  • Data dodania ogłoszenia: 21 lipca 2021, 16:21
  • Oferta nr 35473564

Firma z wieloletnim doświadczeniem zatrudni pracownika na stanowisko:

Robotnik drogowy - monter oznakowania dróg

Zakres obowiązków:

  • montaż znaków drogowych i innych elementów oznakowania dróg
  • kierowanie pojazdem typu BUS blaszak (kat.B)
  • spisywanie obmiarów wykonanych prac
  • czytanie projektów oznakowania dróg oraz planowanie prac

Wymagania:

  • doświadczenie przy pracy na drodze
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • sumienność, punktualność, dbałość o powierzony sprzęt

Oferujemy:

  • pracę na ternie Warszawy i okolic
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od ilości wykonanych prac
  • niezbędne narzędzia i wyposażenie stanowiska pracy
  • możliwość szybkiego awansu

Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Zapraszam do kontaktu

TEL: 575-810-379