• Stanowisko: RECEPCJONISTKA salon Masażu Tajskiego w Warszawie w CH Promenada
  • Nazwa firmy: AmariSpa
  • Miasto: Warszawa (mazowieckie)
  • Data dodania ogłoszenia: 15 lipca 2021, 10:48
  • Więcej informacji
  • Oferta nr 35411983

Do salonu masażu tajskiego AmariSpa w Warszawie C. H. Promenada poszukujemy osób na stanowisko recepcjonista

Praca na pełen etat 4-5 dni w tygodniu od 09:45 - 21:30 (łącznie z weekendami)

Od kandydatów wymagamy:

• dobrej znajomości języka angielskiego, (komunikacja z masażystami tylko w języku angielskim),

• wysokiej kultury osobistej i dobrej prezencji,

• umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,

• inicjatywy i zaangażowania w wykonanie powierzonych zadań,

• energii i pozytywnego nastawienia,

• punktualności, samodzielności, dobrej organizacji pracy, zdolności do szybkiego przyswajania nowej wiedzy,

• wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych, zarówno w kontakcie bezpośrednim, jak i telefonicznym,

• doświadczenia w pracy związanej z obsługą klienta (warunek konieczny),

• zainteresowania tematyką wellness & spa.

• wyższgo wykształcenia

Obowiązki:

• wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą klienta,

• Naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży,

• Dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi

• Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych,

• Sprzedaż masaży i całej oferty salonu AmariSpa,

• Pilnowanie grafików masażystów i ścisła współpraca z terapeutami.

Oferujemy:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole,

• Pracę na pełen etat według wcześniej ustalonego grafiku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres i.palka@amarispa.pl

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (D.U. Nr 133 Poz.883.)